Przejdź do treści

Pomoc psychologiczna

Moje podejście

Bezpieczna i wspierająca przestrzeń
Moje podejście jest oparte na szacunku, empatii i bezwarunkowym akceptowaniu Ciebie jako osoby. Tworzę bezpieczną i wspierającą przestrzeń, w której możesz bez obaw wyrazić swoje emocje i myśli. Wierzę, że jesteś ekspertem swojego życia, a moją rolą jest dostarczenie Ci narzędzi i wsparcia, abyś mogła okrywać i rozwijać swój potencjał.

Współpracuję z klientami w różnych obszarach życia, takich jak rozwiązywanie problemów osobistych, radzenie sobie z trudnościami emocjonalnymi, zwiększanie samoświadomości, rozwijanie umiejętności interpersonalnych i budowanie zdrowszych relacji.

jak wygląda sesja?

Podczas sesji koncentruję się na teraźniejszości i na Twoim tu i teraz. Pomagam Ci zbadać Twoje aktualne doświadczenia, emocje i interakcje w celu lepszego zrozumienia Twojego własnego wzorca zachowań. Wspólnie eksplorujemy Twoje przeżycia, a także analizujemy relacje, zarówno z innymi ludźmi, jak i z Tobą samym.

Oferuję wsparcie i pomoc w procesie odkrywania, zrozumienia   i transformacji Twoich emocji, myśli i zachowań. Moja praktyka opiera się na założeniach teorii Gestalt, która skupia się na holistycznym podejściu do człowieka i jego doświadczeń.

zapisz się na sesję w Poznaniu

Jeśli szukasz wsparcia w drodze do lepszego zrozumienia siebie i osiągnięcia większej równowagi emocjonalnej, chętnie poprowadzę Cię w tej podróży.
200 zł / 50min
Poznań ul. Górecka 108/2
Aby zarezerwować wizytę w
Środzie Wlkp. - Zielniki 10a , w
Swarzędzu - Os. Czwartaków 24D lub online,
skontaktuj się telefonicznie lub mailowo:
Telefon: 882-018-362,
E-mail: labradoryt.anny@gmail.com
Aby zarezerwować wizytę w Środzie Wlkp. - Zielniki 10a , w Swarzędzu - Os. Czwartaków 24D lub online,
skontaktuj się telefonicznie lub mailowo:
Telefon: 882-018-362, E-mail: labradoryt.anny@gmail.com

klienci o labradorycie

Hania Kłosińska
Hania Kłosińska
2024-04-20
Była to moja pierwsza wizyta u psychoterapeuty i bardzo się cieszę, że trafiłam na Anie, przy której od razu poczułam się swobodnie, zostałam wysłuchana, a spotkania pomogły mi bardziej zrozumieć samą siebie oraz nakierowały mnie w dobrą stronę. Serdecznie polecam psychoterapię u Ani😊
Marta Czekańska
Marta Czekańska
2023-10-13
To miejsce jest magiczne...jak i sama właścicielka Ania;) zaczęłyśmy od pracy z ciałem a skończyłyśmy na sesjach, które pomogły mi się otworzyć i zdać sobie sprawę z traum, które we mnie siedziały. Aniu bardzo Ci dziękuję za każdą poświęconą chwilę! Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą zajrzeć w głąb siebie.
Karolina Paska
Karolina Paska
2023-09-14
Serdecznie polecamy masaż LOMI LOMI NUI dla dwojga. Ania i Robert magicznym dotykiem dają ukojenie i totalny relaks zarówno na poziomie ciała jak i ducha. Super pomysł na spędzenie wyjątkowego czas ze swoją „połówką”. Karolina i Sławek
Michał Waszak
Michał Waszak
2023-09-02
"Całość to coś więcej niż tylko suma części" i taki właśnie jest masaż Lomi Lomi Nui u Ani. Zdecydowanie jest w nim dusza.
Iwona Pozniak
Iwona Pozniak
2023-06-24
Przyszłam na masaż a dostałam wsparcie na poziomie ciała i umysłu, o jakim nawet nie marzyłam. Z całego serca polecam usługi Ani. Przestrzeń którą stworzyła w Labtadorycie jest piękna oraz pełna ciepła, bezpieczeństwa, zrozumienia i akceptacji. Ogromną wiedzę i doświadczenie Ani czuć od razu zarówno w rozmowie jak i w każdym masażu, do tego ogrom serca które Ania wkłada w swoją pracę dają niesamowite efekty. Duży plus lokalizacji gabinetu: darmowy duży parking przez budynkiem (zawsze jest miejsce), dojazd komunikacją miejską, gabinet w cichym miejscu Z całego serca POLECAM
Krzysztof Charzewski
Krzysztof Charzewski
2023-06-23
Super.
Joanna
Joanna
2023-06-21
Miłość od pierwszego doświadczenia 🙂 Dziękuję Wam kochani za wspólną podróż! Ukojenie, rozluźnienie, otulenie w połączeniu ze łzami szczęścia. W pięknym płynięciu i odkrywaniu! Wdzięczność za Was i za to, czym się dzielicie. Z całego serca polecam każdemu czas spędzony z Anią i Robertem 🙂 🙂
Aniela K.
Aniela K.
2023-01-29
Polecam! Sama masuję i wolę chodzić do najlepszych! Masaż 5, czystość i atmosfera 5!
Justyna Anioła
Justyna Anioła
2023-01-17
Cudowne miejsce i cudowna kobieta 🙂 Jeśli czujesz potrzebę z ciała albo z duszy to nie ma co się długo zastanawiać - trzeba pozwolić Ani działać 🙂

kim jestem

dlaczego labradoryt

Specjalizuję się w zabiegach holistycznych, które postrzegają człowieka jako trójnóg – Ciało Duszę i Umysł. Głęboko wierzę w to, że tak kompleksowe podejście jest dla nas dobre, przynosi ukojenie i naprowadza nas na właściwą ścieżkę. W swojej pracy łączę masaże ajurwedyjskie, hawajski Lomi Lomi Nui, japońskie masaże twarzy z Łagodną Bioenergetyką, aromaterapią i kamertonami (regulacja i oczyszczanie czakr). Uwielbiam pracować intuicyjnie, wsłuchiwać się w ciała i dawać im to czego potrzebują. Postrzegam siebie jako towarzysza w Waszej podróży do siebie.

dołącz do nas

odkryj labradoryt w mediach społecznościowych