Przejdź do treści

O mnie

BEZPIECZNA I WSPIERAJĄCA PRZESTRZEŃ

KIM JESTEM

Jestem terapeutką pracującą w nurcie psychoterapii Gestalt. Lubię ludzi, wierzę że z natury są dobrzy, a moja praca opiera się na głębokiej empatii i budowaniu bliskiej, autentycznej relacji opartej na pełnej akceptacji – tego, kim jesteś już teraz, a nie kim mogłabyś być.

Współpracuję z klientami w różnych obszarach życia, takich jak rozwiązywanie problemów osobistych, radzenie sobie z trudnościami emocjonalnymi, zwiększanie samoświadomości. Wspieram osoby doświadczające cierpienia, stresu, lęku, bezsilności, depresji oraz poszukujące sensu życia.

Pomagam skomunikować się ze sobą lub inną osobą w duchu zrozumienia i empatii (NVC – Porozumienie bez Przemocy), tak aby budować zdrowsze relacje. Wspieram także rodziców w dotarciu do ich dzieci, odnalezieniu płaszczyzny porozumienia i nazwaniu obszarów, które wymagają zaopiekowania.

JA I ADHD

Jako terapeutka, która doświadcza ADHD, mam szczególne zrozumienie i empatię dla wyzwań z jakimi zmagają się neuroróżnorodne osoby. Moje własne doświadczenia z ADHD pomagają mi lepiej zrozumieć codzienne trudności, które mogą napotkać moi klienci. Dzięki temu, jestem w stanie zapewnić im wsparcie, które jest zarówno praktyczne, jak i empatyczne.

GESTALT I BUDDYZM

Jestem również zainteresowana filozofią buddyzmu, która inspiruje mnie w pracy terapeutycznej. Psychoterapia Gestalt czerpie inspiracje z buddyzmu, dzięki czemu jestem w stanie pełniej pomóc klientom w osiągnięciu głębokiej samoświadomości i zrozumienia siebie oraz otaczającego świata.
Jestem również zainteresowana filozofią buddyzmu, która inspiruje mnie w pracy terapeutycznej.
Psychoterapia Gestalt czerpie inspiracje z buddyzmu, dzięki czemu jestem w stanie pełniej pomóc
klientom w osiągnięciu głębokiej samoświadomości i zrozumienia siebie oraz otaczającego świata.
Choć buddyzm i terapia Gestalt są różnymi tradycjami, mają wspólne wartości
i podejścia do rozwoju osobistego jak:
uważność
(mindfulness)
akceptacja i
nieocenianie
podejście
holistyczne
rozwijanie obecności
w teraźniejszości

INNOWACYJNE METODY

Oprócz tradycyjnych metod terapeutycznych, wykorzystuję różnorodne narzędzia, doświadczenia i metaforyczne karty terapeutyczne, które pomagają odkrywać głębsze warstwy naszej podświadomości.

Buldożka Zoja

W gabinecie często towarzyszy mi Zoja – nasza kochająca buldożka, która entuzjastycznie wita gości i przynosi odrobinę radości oraz spokoju podczas każdej sesji.

Pomoc psychologiczna

Zapraszam Cię do odkrywania siebie w przytulnej Przestrzeni Labradorytu.