Przejdź do treści

Aromaterapia Poznań

zadbaj o zdrowie naturalnymi sposobami
Aromaterapia Poznań

czym jest aromaterapia?

aromaterapia

Aromaterapia jest metodą przywracania zdrowia za pomocą naturalnych olejków eterycznych.

Skupia się na ujęciu całościowym organizmu i usiłuje wzmocnić go, zachowując w równowadze oraz zapobiec chorobom ciała i ducha. 

Substancje czynne zawarte w olejkach eterycznych mają silne działanie obejmujące zarówno sferę fizyczną jak i emocjonalną. 

Zastosowanie odpowiednich olejków może znacząco poprawić samopoczucie i wspomóc nas w pracę z emocjami na różnych etapach naszego życia. 

dlaczego warto?

redukuje stres

przynosi ulgę w bólu

poprawia sen

przywraca balans

jak to działa?

Dla każdej osoby w zależności od potrzeb przygotowuję indywidualną mieszankę olejków.
Mieszanki mają postać 10 ml rollonów (aplikator z kulką) i przygotowywane są w taki sposób aby można je było bezpośrednio nakładać na ciało.
Otrzymasz także opis i zalecenie dotyczące stosowania.

przykłady mieszanek

Wypróbuj aromaterapię

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś, abym własnoręcznie i z intencją przygotowała mieszanką uszytą na miarę Twoich potrzeb, zapraszam do kontaktu. 

Wspólnie ustalimy jakie emocje domagają się obecnie największej uwagi oraz zaopiekowania.

klienci o labradorycie

[grw id="1178"]

kim jestem

dlaczego labradoryt

Specjalizuję się w zabiegach holistycznych, które postrzegają człowieka jako trójnóg – Ciało Duszę i Umysł. Głęboko wierzę w to, że tak kompleksowe podejście jest dla nas dobre, przynosi ukojenie i naprowadza nas na właściwą ścieżkę. W swojej pracy łączę masaże ajurwedyjskie, hawajski Lomi Lomi Nui, japońskie masaże twarzy z Łagodną Bioenergetyką, aromaterapią i kamertonami (regulacja i oczyszczanie czakr). Uwielbiam pracować intuicyjnie, wsłuchiwać się w ciała i dawać im to czego potrzebują. Postrzegam siebie jako towarzysza w Waszej podróży do siebie.

Anna Wylegalska Komisarek

dołącz do nas

odkryj labradoryt w mediach społecznościowych